hamburger icon
close menu icon

O FIRMIE

Zajmujemy się produkcją zaślepek samoprzylepnych oraz filców podkładowych pod meble. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w toku wieloletniej produkcji dla branży opakowaniowej i budowlanej.

W produkcji wykorzystujemy specjalistyczny park maszyn. Wraz z pracownikami uczestniczymy w regularnych cyklach szkoleń oraz targach branżowych w celu dostosowania produktu do aktualnych standardów i oczekiwań klienta. Firma opiera produkcję na certyfikacie FSC® Certificate Code SGSCH-COC-070426, License Code FSC- C160663.

Nasza oferta skierowana jest głównie do producentów mebli, hurtowni akcesorii meblowych i dystrybutorów mebli.

Oferowany produkt jest łatwym w użyciu elementem przeznaczonym do zamaskowania niepożądanych otworów poprodukcyjnych. Proponujemy idealnie dopasowaną gamę kolorów, ponad 300 dekorów w stałej ofercie.

Nasz produkt wykonujemy:

- z melaminy i ABS,

- w bogatej palecie kolorów – 300 dekorów,

- kolorystyce dopasowanej do płyt meblowych,

- rozmiarze standardowym Fi14, Fi20, Fi40,

- na kleju akrylowym modyfikowanym,

- oferta w zakresie wielkości, kształtu i koloru może być dopasowana do potrzeb indywidualnych klienta, nawet z materiałów powierzonych przez klienta.

 

 

;
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda